OSTUJUHEND

Ostu sooritamiseks riidekaup.ee e-poest lisage soovitud toode (tooted) ostukorvi. Toote ostukorvi lisamine ei kohusta toodet välja ostma. 

Ostukorvis on võimalik toodete kogust muuta või eemaldada.

Tellimuse vormistamiseks tuleb avada ostukorv (veebilehe päises paremal serval). Järgnevalt saab valida sobiva tarveviisi, kus klent saab valida omale sobiva varjandi, lisaks pakume kauba saatmisel võimalust Tulen ise järgi/Kokkuleppel müüaga seda võib kasutada tingimustel, kui olete müüaga tarneviisi eelnevalt kokkuleppinud, või kui tellimuse summa ületab 50 €, siis on kauba saatmine tasuta. Seejärel suunab lehekülg  kliendi edasi maksevalikusse, seal on märgitud pangaüleganne (arve koos rekvisiitidega saadetakse kliendile e-postiga, registreerunud klientidel on võimalik arvet vaadata ka riidekaup.ee keskonnas). Arve tasumisel palume makse selgitusse kirjutada tellimuse nr. Kui ülekanne ei laeku kolme ööpäeva jooksul tellimus tühistatakse. 

Tellitud kaup väljastatakse pärast ülekande laekumist MP NetMarket OÜ arveldusarvele Swedbank - EE792200221062242850 või SEB - EE201010220244166224.


KAUBA SAATMINE

Itella SmartPost OÜ - üldiselt jõuab pakk sihtkohta 1-3 tööpäeva jooksul pärast postitamist. Tellimuse vormistamisel tuleb valida lähim pakiautomaat. Pakiautomaatide asukohad - http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad. Paki saabumisest sihtkohta teavitatakse klienti telefonile saabuva sms-iga, mis sisaldab isiklikku uksekoodi paki kättesaamiseks.

Omniva pakiautomaat - Omniva pakid jõuavad valitud sihtkohta 1-4 tööpäeva jooksul. Pakiautomaatide asukohad leiab siit - https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad. Paki saabumisest valitud automaati teavitatakse klienti sms-iga võimalusel ka e-posti teel.


HINNAKIRI

Riidekaup.ee lehel müüdavate toodete hinnad on välja toodud eurodes. Hindadele lisandub ka postitkulu, sõltuvalt valitud kättetoimetamisviisist.

SmartPost 3,00€

Omniva pakk 3,40€


TOODETE TAGASTAMINE JA VAHETUS

Ostjal on õigus toote mittesobivuse korral toode tagastada 14 päeva jooksul kasutamata kujul, originaalpakendis ning eemaldamata siltidega. Tagastatud tooted kontrollib üle müüja ning kui kõik tingimused on täidetud tagastatakse raha kontole, millelt on laekunud tellimuse ülekanne. Raha tagastamine toimub 7 päeva jooksul. Soovi korral on kliendil võimalus ka tooteid vahetada teiste suuruste või mudelite vastu. Kallima toote valimisel peab klient tasuma hinnavahe, soodsama toote valimisel tagastab müüja tekkinud vahe kliendile.

Tagastamise ja vahetamisega seonduvad postikulud tasub klient. NB! Tagastamisele kuulub vaid toote eest tasutud summa.

Tellimuse tühistamiseks palume saata kirja aadressile - info@riidekaup.ee. Kirjas tuleb ära märkida arve number, makse kuupäev ning tagastamise põhjus. Raha kantakse kliendi kontole 7 päeva jooksul.


MÜÜJA EI VASTUTA:

kui toode on saanud kahjustada kliendi süü või hoolimatuse tõttu.

kui tootel on tekkinud defektid tulenevalt valest kasutamisviisist.

kui toode kulub loomulikul füüsilisel moel tavapärase kasutamise korral.


KLIENDI KONFIDENTSIAALSUS

MP NetMarket OÜ (riidekaup.ee) ei levita klientide poolt usaldatud andmeid kolmandatele osapooltele v.a postiteenuse osutamiseks vajalik informatsioon. Samuti on ostjal õigus nõuda oma andmete kustutamist riidekaup.ee klientide andmebaasist.


AUTORIKAITSE

Kõik riidekaup.ee lehel kasutatavad fotod ja tekstid on kaitstud autoriõigustega ning nende omavoliline kasutamine, kopeerimine ja printimine on Autoriõiguse seadusega kaitstud ja keelatud.